MИ.onkoklub — Проект, спрямований на допомогу і реабілітацію тих, хто зіткнувся з онкологією.
Контакт: Ольга Ротар, [email protected]
Групаwww.facebook.com/onkoklub/

Спільнота взаємодопомоги онкопацієнток ГО «Афіна. Жінки проти раку» — Інформаційна, психологічна, юридична підтримка жінок з онкодіагнозами; навчання пацієнток відстоювати своє право на безкоштовні ліки; дистанційний та особистий супровід пацієнток в процесі лікування; спільний пошук рішень в складних ситуаціях.
Контакт: Ніна Резніченко, [email protected]
Сайтwww.athena-wac.com
Сторінка на Фейсбуціwww.facebook.com/athena.wac/
Закрита група взаємодопомоги онкопацієнтокwww.facebook.com/athena.wac/

Львівська онкоспільнота «ЖИТИ ЗАРАЗ» — Ми всі надзвичайно різні – але нас об’єднала спільна мета – ЖИТИ, жити у всіх розуміннях цього слова. Коли ми дізнаємося про онкологічний діагноз, наше життя перевертається з ніг на голову. Важливі аспекти нашого життя втрачають сенс. Відбувається розподіл на «ДО» та «ПІСЛЯ». І, не дивлячись, на якому етапі проходження діагнозу ми знаходимось, нам потрібно жити, жити на стільки якісно, наскільки ми можемо собі це дозволити.
Львівська онкоспільнота «ЖИТИ ЗАРАЗ» — це безпечний простір однодумців, який створений для поширення взаємопідтримки та взаємодопомоги людям, що потрапили у складну життєву ситуацію. Спілкування рівний з рівним. Ми зможемо задавати питання та отримувати відповіді, ділитись знаннями, емоціями, обмінюватись досвідом та обговорювати все, що нам важливо. Знаходити корисну для себе інформацію та можливість відвідувати події, які будуть цікавими для вас. Ми будемо провідником по онкологічному діагнозу, можливістю вийти за його межі та, в подальшому, містком, по якому можна повернутись у суспільне життя.
Основні напрямки нашої діяльності:
1. Інформаційна та емоційна підтримка людей в онкологічному діагнозі.
2. Організація різноманітних подій для онкоодужуючих, спрямованих на емоційну та фізичну реабілітацію.
3. Поширення інформації, що сприяє подоланню канцерофобії у суспільстві.
4. Здійснення волонтерської діяльності (поширення інформації та підтримка онкоодужуючих в лікарнях) — даний пункт в проекті.

Контакт: Клочник Надія, Ключковська Тетяна [email protected]
Групаwww.facebook.com/livenowlviv/?eid=ARBm6sLo_A7OBk_qbjOVgbLa2ykRd1zYAvVqd17reWU7oZVyD1DUsHm2SBeIvn8BIg8trWe7Llu4XxWw, www.facebook.com/groups/314518899145224/ (закрита група)

Журнал «Амазонки», издательство RIA MED — онлайн-издание о женском здоровье, советы и рекомендации докторов, психологов, информация о клинических исследованиях, новости из мира медицины и науки
Контакт: [email protected]
Сайтamazonky.com.ua/

ВГООІ «Разом проти раку» — Організація обєднує жінок прооперованих з приводу РМЗ.
Наша мета: особистим досвідом (В 2019 р. виконується 20 років з початку розбудови жіночого волонтерського руху в Україні, направленого на боротьбу з онкологічними захворюваннями), волонтери нашої організації допомогають жінкам з захворюваннями (зокрема рак молочної залози) зайняти активну позицію в боротьбі з РМЗ, ефективно співпрацювати з лікарями, надають психосоціальну та інформаційну підтримку жінкам, яким щойно поставили діагноз і жінкам, які вже перенесли захворювання, надихаємо жінок знайти свій шлях до одуження, зберігати оптимізм і жити
повноцінним життям. Видання інформаційної літератури для онкохворих. Інформування здорових жінок про профілактику, діагностику та заходи самообстеження. Необхідно розуміти і змінити ставлення суспільства до цієї проблеми, до цієї хвороби і зробити так, щоб слово рак асоціювалося ні з трагедією, а з діагнозом з яким необхідно боротися. Для цього протягом 20 років було проведено 4 Міжнародних конференції, 13 Всеукраїнських жіночих Форумів та Конференцій для онкопацієнтів, 13 Всеукраїнських Літніх школ волонтерів, 2 Міжнародних та 10 Всеукраїнських Маршів Життя та Надії " Разом проти раку", виступаємо за доступність діагностики та лікування.

Контакт: [email protected]
Сайт — amazonki.kiev.ua

Онко Стоп Львів — Емоційна, психологічна та інформаційна підтримка онкоодужуючих
Контакт: [email protected]
Групаwww.facebook.com/oncostoplviv/

БФ «Центр помощи „Лаванда“ — Скандинавская ходьба для онкопациентов
Контакт: [email protected]
Групаwww.facebook.com/lavandacenter/ www.lavanda-center.com

0 комментариев